Login

Počasie

pocasie_sme pocasie_shmu

Výstrahy, upozornenia

Výstrahy, upozornenia a novinky
z cyklochodníkov a ciest v Bratislave a okolí

Popis miesta a text upozornenia mapka foto dátum / autor

Upozornenie! Križovatka z Apollo mosta na prístavnú ulicu
Jedno z nebezpečných miest v Bratislave je za križovatkou z Apollo mostu na Prístavnú ul . Na kraji komunikácii         je poklop kanála , asi obrátený opačne, lebo rebrovanie je v ceste nahor a v smere jazdy , čo pre         bicyklistu znamená istý pád. Na fotografii je vidieť rebrovanie v smere jazdy pri krajnici.

V tomto úseku maximálne zvýšte pozornosť a vyhnite sa kanálu.

11.6.2008 Milan
Upozornenie! Prístavý most
Chcel by som upozorniť bikerov cez Vašu stránku na nebezpečnú trhlinu na Prístavnom moste na lávke pre cyklistov a chodcov, pravá strana ( opravené podľa skutočnosti ) smerom do Petržalky. (vid. foto príloha ,je to dosť nebezpečné hlavne v šeru a večer).
Správne má byť pravá lávka smerom do Petržalky © admin
11.9.2007
Tomáš
Nový cyklochodník
V časti Riviéra na trase Prístavný most - Devín je vybudovaný nový asfaltový cyklochodník v dĺžke cca 2 km. Vedie popri Karloveskom ramene a ďalej popri ceste až za odbočku na Dlhé diely.
- 11.9.2007
Karol
Upozornenie!
Podľa môjho názoru jedno z nebezpečných miest v Bratislave je aj na cyklistickej trase od Malého Dunaja k Prístavnému mostu, kde sa cyklochodník priblíži k cestnej komunikácii na Slovnaftskej ulici. Pôvodné značenie cyklochodníka už nevidieť. Autá smerujúce do prístavu si to skracujú rovno cez cyklochodník o ktorom ich vodiči vôbec netušia. Na fotografii foto 1 som vyznačil pôvodný cyklochodník žltou čiarou. Ako vidieť, priamo po ňom však ide kamión. Na druhej fotke foto 2 je pohľad z opačnej strany a tu vidieť ako sa pôvodné značenie stráca a ďalšie auto na cyklochodníku ( vyznačené na fotke žltou čiarou ). Fotky som urobil v krátkom slede za sebou. Je jasné kto by pri vzájomnom strete doplatil na lajdáckosť kompetentných. Preto nezostáva nič iné len na tomto úseku maximálne zvýšiť opatrnosť.
12.9.2007
Karol

Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Vyhľadaj